Flow Sensör Kablo

Flow Sensör Kablo, çeşitli tıbbi cihazlarda ve tedavi uygulamalarında kullanılan flow sensörler için kullanılır. Flow sensörler ve Flow Sensör Kablo, olağanüstü hassasiyette ve güvenlik özellikleri ile donatılmıştır. Çeşitli tiplerde Flow Sensör Kablolar farklı iletkenlik özellikleri ile flow sensörlerle birlikte kullanılır.

Yoğun bakım ve acil servis gibi yaşam destek ünitelerinin ve sistemlerinin bulunduğu tıbbi alanlarda her tedavi, yüksek kalitede ürünler gerektirir. Güvenilir ve kaliteli ekipmanlar, hayat kurtarır. Flow Sensor Kablo, hayati önemdeki cihazlarda kullanılan ve tamamlayıcı işlevler gören önemli ve hayati ekipmanlardan biridir.

Flow Sensor Kablo, çeşitli ventilatör cihazları ile uyumlu olarak tasarlanmıştır. Uzunlukları 2 metreye kadar çıkabilir. Ekleme veya uzatma yapılabilir. Topraklama ve plak kabloları ile birlikte kullanılan Flow Sensör Kablolar, özel olarak tasarlanmıştır. Turnike manşonları gibi ekipmanları bulunan Flow Sensor Kablo, bipolar elektrocerrahi ve monopolar elektrocerrahi uygulamalarının önemli bir parçasıdır. Farklı boyutlarda bağlantı ve uzatma kabloları imal edilmektedir.

Flow sensör, solunum cihazlarında ventilasyonun izlenmesi, akışkanın kontrol altında tutulması ve solunum tedavisi sırasında soluk hacminin (tidal hacim) ayarlanması için önemlidir. Flow Sensor Kablo, tasarım ve teknolojik özellikleri ile flow sensörlere tam uyum sağlar. Kalite, performans ve tasarım açısından beklentileri karşılayan esnek çözümlerle sunulmaktadır.

 

Flow Sensör Nedir?

 

Medikal uygulamalarda kullanılan flow sensör, hava, sıvı ve gaz gibi akışkanları kontrol altında tutarak, ölçmeye yarar. Özellikle akciğer hastalarına solunum sağlayan ventilatör cihazlarının önemli bir parçasıdır.

Ventilatör, yoğun bakım ünitelerinde yaygın olarak kullanılır. Akciğer hastalarının akciğerlerini balo gibi şişirip, söndüren “ventilasyon” işlemi yapar. Bu cihazlara takılan flow sensör ve flow sensör kablo, cihazdan geçen oksijen veya havanın akışını kontrol eder. Bu yüzden medikal solunum devreleri için flow sensör ve Flow Sensör Kablolar hayati önem taşır. Uygulamalarda yüksek hassasiyet seviyesine sahiptir.

Tıbbi alanlarda kullanılan önemli cihazların çoğu flow sensör içerir. Hassas ölçümler için hem kalite hem de performans standartları taşır. Flow sensörler, çeşitli boyut ve özelliklerde Flow Sensör Kablolar ile birlikte kullanılır. Flow sensörlerin kullanılabilmesi için en önemli parçalardan biridir.

FLOW SENSÖR ve KABLOLARI

Flow Sensör ve Kabloları

 Topraklama ve Plak Kabloları  Özel Kablolar  Turnike Manşonları  Bipolar Elektrocerrahi Kablolar  Monopolar Elektrocerrahi Kablolar ...

Ge Ventilatör Flow Sensörleri

Flow Sensör ve Kabloları

GE NEONATAL FLOW SENSÖR Ge, Datex Ohmeda marka Engström / Engström Pro / Engström CS2 / Carescape R860 model ventilatör cihazlarına uyumludur. XDRC...

Datex Ohmeda Flow Sensörleri

Flow Sensör ve Kabloları

Ge, Datex Ohmeda S/5 marka Aestevia / Aespire / Avance model anestezi cihazlarına uyumludur. İnsprasyon ve Exprasyon hattında kullanılmaktadır. Çok ku...

Acutronic Flow Sensörleri

Flow Sensör ve Kabloları

ACUTRONIC FLOW SENSOR

Heinen Löwenstein Flow Sensörleri

Flow Sensör ve Kabloları

Heinen Löwenstein Elisa / Leon Plus Ventilator Oxygen Sensor • H&L Elisa Yetişkin ventilatör ve Leon Plus Anestezi ile uyumludur. EnviteC Oksijen ...

Vela Flow Sensörleri

Flow Sensör ve Kabloları

Vela Flow Sensörleri

Hamilton Flow Sensörleri

Flow Sensör ve Kabloları

Hamilton Flow Sensörleri

GE Neblizatör T Parça

Flow Sensör ve Kabloları

GE Ekshalasyon Valfi

Flow Sensör ve Kabloları

GE Engstrom Flow Sensör

Flow Sensör ve Kabloları

GE Nebul Hazne

Flow Sensör ve Kabloları

Back to top